Kategoriler

www.yesilafsin.com

Güvenç, Afşin'de vatandaşlarla bir araya geldi

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İç İşleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celallettin Güvenç, Afşin'de vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk olarak Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i belediyede ziyaret eden Güvenç, burada belediye yatırımları ile alakalı bilgi aldı. Ardından Atatürk Caddesi ve Ulu Camii Meydanında vatandaşlarla bir araya gelen Güvenç, burada vatandaşlarla sohbet ederek, sıkıntılarını dinledi.

Afşin'de bulunmak ve vatandaşlarla bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Güvenç, "Tüm Kahramanmaraşlı, Afşinli hemşehrilerimi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Bugün başkanımızın davetlisi olarak Afşin’e geldik. Belediye Başkanımız tarafından yapılan güneş enerjisi santrali, restore ettirdiği Ömer Ağa Konağı’nı ziyaret edeceğiz. Güzel hizmetleri yerinde göreceğiz. Ben Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’e teşekkür ediyorum, Afşinlilere teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız dualarını, desteklerini eksik etmediler. Bütün hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyor, hepsini saygıyla, sevgiyle selamlıyorum." açıklamasında bulundu.

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç'i, engelli öğrenciler tarafından hazırlanan çalışmaların sergileneceği etkinlik için Afşin'e davet ettiklerini söyleyen Başkan Güven, " Bugün engelliler merkezimiz tarafından açılan özel insanlarımızın resim çalışmalarını, ebru çalışmalarını sergileyeceği bir sergimiz düzenlenmekte. Bu sergimizdeki tüm sanat eserleri engelliler merkezimizdeki özel insanlar tarafından yapıldı, o yüzden biz çok önemsiyoruz. İnşallah birlikte açılışını yapacağız. Teşrifleriniz için çok teşekkür ediyor, hürmetlerimi sunuyorum. " diye konuştu.

Güvenç, açıklamaların ardından Afşin Belediyesi Engelliler Eğitim ve Kültür Merkezi ile Afşin Halk Eğitimi Merkezi tarafından işbirliğindeki Engelleri Kaldırıyoruz projesi kapsamında hazırlanan "Özel Çocuklarımızdan, Özel Yetenekler" sergisinin açılışına katıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
793 Kez Görüntülendi.
AK Parti'nin Aday Adayı Listesi Belli Oldu
Bölge Haberleri
158 Kez Görüntülendi.
Şehit Kaçmaz, son yolculuğuna uğurlandı
Bölge Haberleri
130 Kez Görüntülendi.
Güvenç’ten Dev Sağlık Yatırımı Müjdesi
Bölge Haberleri
65 Kez Görüntülendi.
"Kaçak sigara artmıştır"
Bölge Haberleri
1552 Kez Görüntülendi.
'Yeni Afşin'in İmar Planı Tamam!
Bölge Haberleri
411 Kez Görüntülendi.
EÜAŞ Genel Müdürü Alagöz, Santralleri İnceledi
Vefatlar
231 Kez Görüntülendi.
Sariye Köş Vefat Etti
Bölge Haberleri
165 Kez Görüntülendi.
Afşin Belediyespor 3 Puana Odaklandı
Sağlık
31 Kez Görüntülendi.
Antibiyotikler ateş düşürücü, ağrı kesici değildir
Genel
147 Kez Görüntülendi.
Çiftçilerin Hazine arazilerini kiralayabilmesi için son fırsat