Kategoriler

www.yesilafsin.com

Güvenç, Afşin'de vatandaşlarla bir araya geldi

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İç İşleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celallettin Güvenç, Afşin'de vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk olarak Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i belediyede ziyaret eden Güvenç, burada belediye yatırımları ile alakalı bilgi aldı. Ardından Atatürk Caddesi ve Ulu Camii Meydanında vatandaşlarla bir araya gelen Güvenç, burada vatandaşlarla sohbet ederek, sıkıntılarını dinledi.

Afşin'de bulunmak ve vatandaşlarla bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Güvenç, "Tüm Kahramanmaraşlı, Afşinli hemşehrilerimi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Bugün başkanımızın davetlisi olarak Afşin’e geldik. Belediye Başkanımız tarafından yapılan güneş enerjisi santrali, restore ettirdiği Ömer Ağa Konağı’nı ziyaret edeceğiz. Güzel hizmetleri yerinde göreceğiz. Ben Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’e teşekkür ediyorum, Afşinlilere teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız dualarını, desteklerini eksik etmediler. Bütün hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyor, hepsini saygıyla, sevgiyle selamlıyorum." açıklamasında bulundu.

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç'i, engelli öğrenciler tarafından hazırlanan çalışmaların sergileneceği etkinlik için Afşin'e davet ettiklerini söyleyen Başkan Güven, " Bugün engelliler merkezimiz tarafından açılan özel insanlarımızın resim çalışmalarını, ebru çalışmalarını sergileyeceği bir sergimiz düzenlenmekte. Bu sergimizdeki tüm sanat eserleri engelliler merkezimizdeki özel insanlar tarafından yapıldı, o yüzden biz çok önemsiyoruz. İnşallah birlikte açılışını yapacağız. Teşrifleriniz için çok teşekkür ediyor, hürmetlerimi sunuyorum. " diye konuştu.

Güvenç, açıklamaların ardından Afşin Belediyesi Engelliler Eğitim ve Kültür Merkezi ile Afşin Halk Eğitimi Merkezi tarafından işbirliğindeki Engelleri Kaldırıyoruz projesi kapsamında hazırlanan "Özel Çocuklarımızdan, Özel Yetenekler" sergisinin açılışına katıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
39 Kez Görüntülendi.
Kızını Taciz Eden Kişiyi Öldüren Sanık, Hakim Karşısına Çıktı
Bölge Haberleri
14 Kez Görüntülendi.
Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Kahramanmaraş'ta
Bölge Haberleri
13 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir’in Kurucu Meclisi Son Defa Toplandı
Bölge Haberleri
198 Kez Görüntülendi.
Büyük Zaferin 104. Yıl Dönümü Afşin'de Kutlandı
Bölge Haberleri
44 Kez Görüntülendi.
Bahçeşehir, First Lego Ligi'nden Kupa ile Döndü
Bölge Haberleri
502 Kez Görüntülendi.
Muhtar Adayı Taşkın, Seçim Ofisi Açtı
Sağlık
32 Kez Görüntülendi.
Afşin'de Nöbetçi Eczaneler
Vefatlar
149 Kez Görüntülendi.
Naciye Akbulut Vefat Etti
Bölge Haberleri
372 Kez Görüntülendi.
Veysi Kaynak Afşin’i Ziyaret Etti
Bölge Haberleri
514 Kez Görüntülendi.
Altunelma ve Başüstü’nden Cumhur İttifakına Tam Destek