Kategoriler

www.yesilafsin.com

AK Kadınlardan, 'Kadınlar Günü'nde Şehitler İçin Mevlit

AK Parti Afşin Kadın Kolları Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şehitler için mevlid programı düzenledi.

AK Parti Afşin Kadın Kolları Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şehitler için mevlid programı düzenledi.

AK Parti Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından, Afşin Belediyesi Hanımlar Merkezinde gerçekleştirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı harekâtına destek ve geçmişten bugüne vatan savunmasında şehit düşen güvenlik güçleri için Mevlid-i Şerif okutuldu.

Türk kadının topluma önemli katkılar sağladığını dile getiren AK Parti Afşin İlçe Başkanı Hidayet Çakmış, "Kadınlarımız fedakârlığı, çalışkanlığı ve üretkenliği ile ailesine ve topluma önemli katkılar sunmaktadır.  Kurtuluş savaşında, vatanımızın bağımsızlığı için cepheden cepheye koşan cefakâr ve vefakâr kadınlarımız, 15 Temmuzda da sokaklara dökülerek canları pahasına vatanımızı savunanlar arasında da en ön sırada yer almıştır. “Cennet anaların ayakları altındadır“ hadis-i şerifini ilke edinip, annelerimize olan sevgi, saygı ve hoşgörüyü tüm kadınlara göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. " açıklamasında bulundu.

AK Parti Afşin Kadın Kolları Başkanlığı, mevlit programının ardından karanfil dağıtarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gündem
37 Kez Görüntülendi.
Afşin'de Nöbetçi Eczane
Bölge Haberleri
131 Kez Görüntülendi.
Japonya'dan Ekinözü'ne hasta nakil aracı hibesi
Bölge Haberleri
720 Kez Görüntülendi.
Cami Önünde Bulduğu Paranın Sahibini Arıyor
Bölge Haberleri
78 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir’den 3 Milyon Metrekare Parke
Gündem
618 Kez Görüntülendi.
Bekçilik için yazılı sınav tarihi belli oldu
Ekonomi
189 Kez Görüntülendi.
Afşin Serbest Piyasa Altın ve Döviz Kuru
Eğitim
187 Kez Görüntülendi.
Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Açılıyor
Bölge Haberleri
54 Kez Görüntülendi.
Haksız Fiyat Artışlarına Karşı Denetim Başladı
Bölge Haberleri
41 Kez Görüntülendi.
Türkoğlu KAMEK Kurslarına Kayıtlar Başladı
Vefatlar
605 Kez Görüntülendi.
Hatice Konak Vefat Etti