Kategoriler

www.yesilafsin.com

Ankara'ya her gün uçak kalkacak

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Kahramanmaraş-Ankara arası uçak seferleri haftanın her günü yapılacağı müjdesini verdi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Kahramanmaraş-Ankara arası uçak seferleri haftanın her günü yapılacağı müjdesini verdi.

Son dönemde Kahramanmaraş’la ilgili her türlü hizmeti ve yatırımları yakından takip eden milletvekillerinden bir müjdeli haber daha geldi. Daha önce kentin eğitiminden ulaşımına birçok farklı konuda müjdeler veren AK Partili Mehmet Uğur Dilipak ulaşım konusunda yine bir müjdeli haber daha verdi.

Ankara’ya Sabah Akşam Yedi Gün Uçak Var
Kahramanmaraş-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü sabah gidiş ve akşam geliş olmak üzere yeniden düzenlendiği müjdesini veren Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak yaptığı açıklamada; “Kahramanmaraş-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü düzenlenecek. Böylece Kahramanmaraşlılar Ankara’daki günü birlik işlerini sabah gidip akşam gelerek yapabilecekler. Ayrıca haftanın yedi günü uçakla Ankara’ya gidip gelebilecekler.

İstanbul Uçuşları da Yeniden Düzenlenecek
Halkımız şimdi İstanbul uçuşlarını soracak İstanbul uçuşlarına düzenleme yeni havaalanı terminal binası faaliyette geçince olacak inşallah. İstanbul uçuşları şu anki havaalanı terminalinin bazı teknik kriterleri sebebi ile gerçekleştirilmiyor. Yeni havaalanı terminal binasında bu sıkıntılar çözüleceği için İstanbul uçuşları o zaman düzenlenecek inşallah. Kahramanmaraşlımız her şeyin en iyisine layıktır. Kahramanmaraş’a gelen her yatırım ve projede başta liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, başbakanımız Binali Yıldırım’a, Milletvekillerimize olmak üzere emeği geçen tüm Ak parti ailemize teşekkürü bir borç biliriz.” dedi

Yorumlar

Gürsel Açıkbaş 7 Ay Önce

Ankara'dan Kahramanmaraş'a dönüş saati gece yarısı 23:45. Varış saati ertesi gün 01:00. Şayet şehir merkezinde oturuyorsanız eve varış saatiniz en iyi ihtimalle 02:00. İlçede ikamet ediyorsanız mecburen o günü otelde geçireceksiniz. Bu rezilliği ve hor görülmüşlüğü müjdeli bir haber gibi veriyorsunuz.

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
240 Kez Görüntülendi.
Polis, Uyuşturucu Kaçakçılarına Göz Açtırmıyor
Bölge Haberleri
74 Kez Görüntülendi.
Panorama Müzesini 80 Bin Kişi Ziyaret Etti
Bölge Haberleri
41 Kez Görüntülendi.
Gazilerimiz büyük bir onur ve gurur kaynağı
Bölge Haberleri
1268 Kez Görüntülendi.
Eşini öldürüp polisi aradı
Bölge Haberleri
180 Kez Görüntülendi.
Gaziler Günü Kutlandı
Sağlık
17 Kez Görüntülendi.
Biyonik kulak teknolojisi hızla gelişiyor
Ekonomi
247 Kez Görüntülendi.
Afşin Serbest Piyasa Altın ve Döviz Kuru
Sağlık
23 Kez Görüntülendi.
Her beş saniyede bir çocuk önlenebilir hastalıktan ölüyor
Bölge Haberleri
75 Kez Görüntülendi.
Sabıka kaydında Danca ve Portekizce dönemi
Bölge Haberleri
221 Kez Görüntülendi.
İl Jandarma Komutanlığı’na 22 adet yeni araç