Kategoriler

www.yesilafsin.com

‘İzmirli Öğrenciler Ekinözü'ne Gönül Köprüsü Kurdu ”

İzmir’in Buca ilçesinde, Avukat İlhan Ege Anaokulu tarafından hazırlanan ‘’ Birlikte El Ele Sıcacık Günlere Projesi” kapsamında Kardeş okul seçtikleri Ekinözü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine atkı, eldiven, bere ve çoraptan oluşan hediyelerini gönderdiler.

İzmir’in Buca ilçesinde, Avukat İlhan Ege Anaokulu tarafından hazırlanan ‘’ Birlikte El Ele Sıcacık Günlere Projesi” kapsamında Kardeş okul seçtikleri Ekinözü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine atkı, eldiven, bere ve çoraptan oluşan hediyelerini gönderdiler.

Ekinözü Belediyesi’nin hazırladığı Kalem Tutan Eller Üşmesin Projesine destek veren Avukat İlhan Ege Anaokulu öğrencileri ve okul yöneticileri tarafından hazırlanan yardım malzemeleri Ekinözü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine dağıtıldı.

İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri yardım yapan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ettiklerini belirterek: “Buraya gelen ve bize bu yardımı yapan herkese çok teşekkür ederiz. Çok güzel hediyeler verdiler bizlere İnşallah bizde büyüyüp meslek sahibi olunca onlar gibi okuyan öğrencilere yardım edeceğiz” ifadelerini kullandılar.

Yardımlardan dolayı İzmir’in Buca ilçesindeki Avukat İlhan Ege Anaokulu Müdiresi Pınar Erçifci Çüçen’ne, Okul Aile birliği Başkanı Seda Börek'e ve Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Özlem Şanlıer Gökçe hanımefendilere ve okul öğrencilerine canı gönülden teşekkür ettiğini vurgulayan Ekinözü Belediyesi Basın Danışmanı İsmail Bozdoğan : “Çok anlam dolu bir etkinlik gerçekleştirdiler. Sevgiye giden yolun paylaşmaktan geçtiğine inanıyoruz. Çocukların mutluluğunu, sevincini paylaşmak ile aradaki sevgi bağının güçleneceğine inanıyorum. Kardeş okul projesinin daha da kuvvetlenerek Türkiye’de ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaşması için Ekinözü Belediye Başkanımız Nursi Çeleğen Bey’in öncülüğünde Ekinözü Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağımıza inanıyorum” dedi

Bozdoğan konuşmasında devamında ise: “Basın Yayın Müdürlüğümüzün hazırladığı sosyal sorumluluk projelerimizle birlikte şehrimizdeki ve ülkemizdeki hayırseverlerin de katıldığı Kalem Tutan Eller Üşümesin çalışmasını başlattık. Öğrencilerimizin soğuk kış şartlarında rahat bir şekilde okullarına gidip, yine huzurlu olarak eğitim ve öğretim görmeleri doğrultusunda yapılan bu projemizi önemsiyorum. Aynı zamanda öğrencilerimizin üşümeden okula gitmeleri annelerin ve babaların da gönüllerinin rahat olmasına vesile olduğunu düşünüyorum. Bütün amacımız insanlarımızın, çocuklarımızın yaşam kalitesinin artırılması ve huzur içinde olmasıdır. Bu kapsamda başlatılan projeler çok önemlidir ve bu projelere destek veren herkes çok değerli insanlardır. Geleceğimizin mimarları olacak çocuklarımızın üşümeden rahat bir şekilde eğitim ve öğretim hayatlarına devam etmeleri için başlattığımız bu kampanyaya ülkemizin birçok köşesinden destek geliyor. Öğrencilerimizin daha başarılı olmaları adına başlattığımız ve kısa sürede çığ gibi büyüyen kampanyamıza şu ana kadar destek veren bütün kurum ve kuruluşlara şükranlarımızı sunuyor ve yeniden projemize destek çağrısı yapıyoruz. Başlattığımız bu kampanyaya destek olarak Ekinözü İmam Hatip Anadolu Lisesindeki öğrencilerimize destek olan Avukat İlhan Ege Anaokulu’na hem belediyemiz hem de öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum.”

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gündem
98 Kez Görüntülendi.
Afşin'de Nöbetçi Eczane
Bölge Haberleri
762 Kez Görüntülendi.
Bıçaklı kavga: 1 ölü
Ekonomi
190 Kez Görüntülendi.
25 Yılda Konya Büyüklüğünde Tarım Alanını Kaybettik
Bölge Haberleri
55 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir’den Ekstrem Spor Festivali
Eğitim
80 Kez Görüntülendi.
Burs ve kredi başvurularında son gün 21 Ekim
Bilim, Teknoloji
21 Kez Görüntülendi.
'Türkiye’nin elektrikli otomobili iyi bir zamanda üretilecek'
Bilim, Teknoloji
18 Kez Görüntülendi.
Uzayın derinliklerinden gelen 20 radyo sinyali tespit edildi
Ekonomi
256 Kez Görüntülendi.
Afşin Serbest Piyasa Altın ve Döviz Kuru
Bölge Haberleri
761 Kez Görüntülendi.
Nurhak Jandarma Komutanı gözaltına alındı
Vefatlar
962 Kez Görüntülendi.
Mehmet Uçan Vefat Etti