Kategoriler

www.yesilafsin.com

AK Parti'de Temayül Heyecanı

AK Parti Afşin İlçe Başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Afşin İlçe Başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Kahramanmaraş koordinatör milletvekili de olan Bilen, yaptığı konuşmada, AK Parti'de görev alacak kişilerin görevi en iyi şekilde yapması ve AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yükünü azaltması gerektiğini belirtti.

Genel merkezin yaptığı istişarelerde bazı yerlerde görev değişikliğine gidildiğini dile getiren Bilen, bu kapsamda çalışmalara başladıklarını, Afşin İlçe Teşkilatındaki mahalle temsilcileri, kadın ve gençlik kolları ile yönetim kurulu üyeleriyle görüşerek ilçe başkanın belirlenmesi için görüşlerini aldıklarını söyledi.

Her karara saygı duyduklarını dile getiren Bilen, şöyle konuştu: 

"Fikrini aldığımız kişiler hissi davranmaz, samimi bir şekilde bizlere doğru isimler verirse her karara saygı duyarız. Her kademe bu davayı en iyi şekilde omuzlayacak, vaktini harcayabilecek kişiyi seçerlerse bizlerin de işi o kadar kolaylaşır. Kongrenin ardından ilçe başkanlığına seçilen arkadaşımız Afşin ile bir olacak ve 2019'daki genel ve belediye seçimlerinde beraber çalışacağız."

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir ise AK Parti Afşin İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Davanın daha ileriye taşınması için bundan sonra yapacakları çalışmalarda bütün AK Parti ailesinin katkı sağlamasını isteyen Özdemir, "Bu davayı sırtlamak, bir ve beraber olmakla olur. Partimize geçmişte emek veren arkadaşlarımıza ve yeni göreve gelecek arkadaşlarımıza her zaman destek olmamız gerekir. Afşin'de yakalanacak uyum, sağlanacak güç sadece Afşin ile sınırlı değil tüm Türkiye ve dünyayı ilgilendiriyor." diye konuştu. İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman ise, AK Parti Afşin 6. Olağan İlçe Kongresinin 3 Aralık 2017 Pazar günü EÜAŞ Sitesi Sosyal Tesislerinde yapılacağını belirtti. Türkkahraman, “ Temayül yoklaması ve kongre sürecimiz birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanacak. “dedi.

Konuşmanın ardından AK Parti Kahramanmaraş İl Koordinatörü ve AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen başkanlığında temayül yoklamasında katılan belediye meclis üyeleri, ilçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle temsilcileri AK Parti Afşin İlçe Başkanının belirlenmesi için oy kullandı.

Temayül yoklamasında ön plana çıkan isimlerin, genel merkez tarafından Ankara'ya davet edileceğini ve ardından yeni ilçe başkanının belirleneceğini ifade edildi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
58 Kez Görüntülendi.
KMBGC, Yönetim Kurulu Toplantısı Öncesi Bir Araya Geldi
Gündem
22 Kez Görüntülendi.
Kapatılan telefon hatlarında açma-kapama ücreti düzenlemesi
Ekonomi
21 Kez Görüntülendi.
'Emniyet kemeri susturucusu' reklamlarına ceza
Ekonomi
26 Kez Görüntülendi.
Seçime katılmak için istifa ettiler
Bölge Haberleri
98 Kez Görüntülendi.
Seçim takvimi açıklandı
Gündem
45 Kez Görüntülendi.
Afşin'de Nöbetçi Eczane
Bölge Haberleri
691 Kez Görüntülendi.
Afşin Kaymakamı Budan Adaylık İçin İstifa Etti
Bölge Haberleri
13 Kez Görüntülendi.
Uluslararası İslam ve Model İnsan Sempozyumu
Gündem
364 Kez Görüntülendi.
Elektrik Kesintisi İptal Edildi!
Gündem
49 Kez Görüntülendi.
YSK seçim takvimine ilişkin çalışmayı tamamladı