Kategoriler

www.yesilafsin.com

AK Parti'de Temayül Heyecanı

AK Parti Afşin İlçe Başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Afşin İlçe Başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Kahramanmaraş koordinatör milletvekili de olan Bilen, yaptığı konuşmada, AK Parti'de görev alacak kişilerin görevi en iyi şekilde yapması ve AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yükünü azaltması gerektiğini belirtti.

Genel merkezin yaptığı istişarelerde bazı yerlerde görev değişikliğine gidildiğini dile getiren Bilen, bu kapsamda çalışmalara başladıklarını, Afşin İlçe Teşkilatındaki mahalle temsilcileri, kadın ve gençlik kolları ile yönetim kurulu üyeleriyle görüşerek ilçe başkanın belirlenmesi için görüşlerini aldıklarını söyledi.

Her karara saygı duyduklarını dile getiren Bilen, şöyle konuştu: 

"Fikrini aldığımız kişiler hissi davranmaz, samimi bir şekilde bizlere doğru isimler verirse her karara saygı duyarız. Her kademe bu davayı en iyi şekilde omuzlayacak, vaktini harcayabilecek kişiyi seçerlerse bizlerin de işi o kadar kolaylaşır. Kongrenin ardından ilçe başkanlığına seçilen arkadaşımız Afşin ile bir olacak ve 2019'daki genel ve belediye seçimlerinde beraber çalışacağız."

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir ise AK Parti Afşin İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Davanın daha ileriye taşınması için bundan sonra yapacakları çalışmalarda bütün AK Parti ailesinin katkı sağlamasını isteyen Özdemir, "Bu davayı sırtlamak, bir ve beraber olmakla olur. Partimize geçmişte emek veren arkadaşlarımıza ve yeni göreve gelecek arkadaşlarımıza her zaman destek olmamız gerekir. Afşin'de yakalanacak uyum, sağlanacak güç sadece Afşin ile sınırlı değil tüm Türkiye ve dünyayı ilgilendiriyor." diye konuştu. İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman ise, AK Parti Afşin 6. Olağan İlçe Kongresinin 3 Aralık 2017 Pazar günü EÜAŞ Sitesi Sosyal Tesislerinde yapılacağını belirtti. Türkkahraman, “ Temayül yoklaması ve kongre sürecimiz birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanacak. “dedi.

Konuşmanın ardından AK Parti Kahramanmaraş İl Koordinatörü ve AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen başkanlığında temayül yoklamasında katılan belediye meclis üyeleri, ilçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle temsilcileri AK Parti Afşin İlçe Başkanının belirlenmesi için oy kullandı.

Temayül yoklamasında ön plana çıkan isimlerin, genel merkez tarafından Ankara'ya davet edileceğini ve ardından yeni ilçe başkanının belirleneceğini ifade edildi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
11 Kez Görüntülendi.
KSÜ'de "Robotik Kodlama Eğitici Eğitimi"
Eğitim
321 Kez Görüntülendi.
Otizmli Öğrenciler, Kendi Sınıfını Yeniden Düzenliyor
Eğitim
40 Kez Görüntülendi.
Liselere giriş sınavına yönelik ikinci örnek soru kitapçığı yayımlandı
Bölge Haberleri
62 Kez Görüntülendi.
Aycan, Şeker Pancarı Çiftçisi İçin Meclis Araştırma Önergesi Sundu
Bölge Haberleri
40 Kez Görüntülendi.
Almanya Boks Şampiyonu Cinkara’dan Ziyaret
Bölge Haberleri
80 Kez Görüntülendi.
Genç Kızlar Voleybol Turnuvasında Fen Lisesi Şampiyon
Gündem
252 Kez Görüntülendi.
"KOAH dünyada üçüncü ölüm nedeni"
Eğitim
16 Kez Görüntülendi.
'Gözetimsiz sınav' uygulaması yaygınlaşıyor
Sağlık
8 Kez Görüntülendi.
Alzaymır hastalarına 'aile albümü' terapisi
Sağlık
11 Kez Görüntülendi.
'Her 100 kişiden 90'ında çürük diş var'