Kategoriler

www.yesilafsin.com

Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal'dan Cam Filmi Açıklaması

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milletvekilleri ile toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milletvekilleri ile toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ünal, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cam filmi yasağıyla ilgili bir talimatı olduğu" şeklindeki haberlere ilişkin, "Hükümetimizin zaman zaman yaptığı düzenlemelerle ilgili Cumhurbaşkanımızın, 'cumhurun reisi' olarak toplumun bu meselelere ilişkin tepkilerini, reflekslerini, taleplerini, hassasiyetlerini dikkate alarak bazı talimatlar vermesi son derece doğal. Önümüzdeki süreçte bu konuda bir değerlendirme yapılır. Bu değerlendirme de kamuoyuyla paylaşılır." ifadelerini kullandı.

Ünal seçim barajı ile ilgili olarak da, "Hepsiyle ilgili çalışmalar şu anda yürütülüyor. Biz de AK Parti olarak düşüncelerimiz sonuçlandığında kamuoyu ile paylaşacağız" diye konuştu.

Ünal'ın açıklamaları:

Daha önce düzenli olarak sayın Genel Başkanımız milletvekilleri ile bir araya geliyordu. Tekrar Genel Başkanlığa dönmesi ile birlikte, AK Parti grubu ile tekrar, genel merkezimizde bir araya geldiler. Genel merkezimizde bugün 11 ilin 50 milletvekili ile bir araya geldi. Hem illerin sorunları hem Türkiye'nin meseleleri hem AK Parti'nin, hem önümüzdeki süreçte karar verilmesi gereken hususlarda milletvekillerimizin görüşleri alındı. Bugünkü toplantınıın devamı gelecek. Biz bundan sonra 6 toplantı daha gerçekleştireceğiz. Grup başkanvekillerimiz, parti genel sekreterimiz, genel başkanımızın katılımı ile milletvekillerimiz ile bir araya gelinip değerlendirmeler yapılmıştır bugün.

SEÇİM BARAJI

Özel olan bir konunun öncelikli olarak tartışılması, bu meseleyi karşılıklı olarak tartışmaları ve değerlendirmeler, değerlendirmeler sonucunda bir karara varılmasıdır. Çalışma yürütüyoruz, genel başkana sunulacak.

Bizim bu konudaki görüşümüz de kamuoyu ile paylaşılacak. Siyasi partiler de konuşacak ve bir nihai karara varacaklardır. Bu bizim için yeni bir konu değil. Biz 2012 yılında bir çağrıda bulunduk, bunu müzakere edelim diye çağrıda bulunduk. O gün herhangi bir karşılık bulmadı çağrımız. Hepsiyle ilgili çalışmalar şu anda yürütülüyor. Biz de AK Parti olarak düşüncelerimiz sonuçlandığında kamuoyu ile paylaşacağız.

Yorumlar

Emrah 9 Ay Önce

Akp hükümetleri hep insan yaşamına kolaylık kalite ve insana saygı baabinda hareket etmiştir cam filmine emniyetten talep gelmiş içi görünmüyo yasak edilsin bu güne kadar bu şekilde bir saldırı oldumu yok arkası kapalı araçların bu düşünce ile trafikten men edilmesi lazım elektrik insanları carpiyo diye yasak edebilirdim cam filmi bir konfor güneşten koruyo serbest olması lazim

Daha Fazla Haber
Eğitim
12 Kez Görüntülendi.
Başkan Mahçiçek KPSS Adaylarına Başarılar Diledi
Sağlık
4 Kez Görüntülendi.
Diyabet özellikle kadınlarda kanser riskini arttırabilir
Ekonomi
5 Kez Görüntülendi.
Emeklilere fark ödemesi açıklaması
Gündem
3 Kez Görüntülendi.
Gazze'de ateşkes sağlandı
Eğitim
5 Kez Görüntülendi.
KPSS yarın yapılacak
Bölge Haberleri
42 Kez Görüntülendi.
Tekne Turları Devam Ediyor
Bölge Haberleri
131 Kez Görüntülendi.
Toplu Taşıma Fiyatlarına Düzenleme
Bölge Haberleri
32 Kez Görüntülendi.
Savaşın çocukları gazeteci olup Türkiye'yi anlatacak
Gündem
33 Kez Görüntülendi.
Afşin'de Hafta Sonu Nöbetçi Eczaneler
Bölge Haberleri
361 Kez Görüntülendi.
Öztunç İlk Fırsatta Soluğu Afşin'de Aldı