Kategoriler

www.yesilafsin.com

Emlak Vergisi Ödemeleri İçin Son Gün 30 Kasım

Afşin Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ali Gedik, 2017 Emlak Vergisi 2. Taksitinin ödeme süresinin 30 Kasım 2017 Perşembe günü mesai bitiminde sona ereceğini belirterek, vatandaşları uyardı.

Afşin Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ali Gedik, 2017 Emlak Vergisi 2. Taksitinin ödeme süresinin 30 Kasım 2017 Perşembe günü mesai bitiminde sona ereceğini belirterek, vatandaşları uyardı.

Gayrimenkul sahiplerinin, emlak vergisi ödememeleri durumunda yasal işlem yapılacağını belirten Başkan Yardımcısı Hasan Ali Gedik, “ Emlak vergisinin 2. taksiti ödeme süresi 30 Kasım 2017 Perşembe günü mesai bitiminde son bulacak. Belediye hizmetlerinin aksamadan yerine getirilmesi, ödeme mükellefiyetleri olan vatandaşların yükümlülüklerini zamanında tam ve eksiksiz yerine getirmeleriyle mümkün oluyor. Vatandaşlarımız ay sonu gelmeden ve sıkışıklığa maruz kalmadan vergilerini ödemelerini tavsiye ediyoruz.” Dedi.

Gedik, açıklamasını şöyle sürdürdü:

 “Belediyemize yapılan ödemelerde kredi kartı kolaylığı sağlandığı gibi anlaşmalı bankalar nezdinde de taksit imkânı sağlanmaktadır. Mükellefler borçlarını belediyemiz web portalı üzerinden öğrenebilecekleri gibi, ödemelerini de güvenli bir şekilde www.afsin.bel.tr adresimizden yapabileceklerdir. Süresi içerisinde ödeme yapmayanlar hakkında 6183 sayılı amme alacakları tahsili usulü hakkında kanun çerçevesince yasal işlem yapılacağı bilinmelidir”

Vergi ödemelerinde her zaman gerekli hassasiyeti gösterip zamanında ödeme mükellefiyetlerini yerine getiren vatandaşların belediyenin kamu hizmetlerini kesintisiz yerine getirmesinde büyük destek sağladıklarını da kaydeden Gedik, “Belediye hizmetlerinin sürekliliği ve devamlılığının, ilçe halkının yükümlülüklerini zamanında, tam ve eksiksiz yerine getirmesiyle mümkün olacağını” diye konuştu.

Gedik son olarak, emlak vergisi ödemelerini zamanında tam ve eksiksiz yerine getiren vatandaşlara da bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
41 Kez Görüntülendi.
Afşin'de gösteri ve yürüyüş alanları belirlendi
Bölge Haberleri
40 Kez Görüntülendi.
İlçe Tarım Vatandaşları Bilgilendirmeye Devam Ediyor
Vefatlar
133 Kez Görüntülendi.
Mehmet Topaktaş Vefat Etti
Gündem
61 Kez Görüntülendi.
Afşin Serbest Piyasa Altın ve Döviz Kuru
Bölge Haberleri
163 Kez Görüntülendi.
Ev Hanımları Mikrokredi Satış Merkezi ile Aile Ekonomilerine Katkıda Bulunuyor
Sağlık
12 Kez Görüntülendi.
Mevsim geçişlerinde yüz felcine dikkat!
Sağlık
12 Kez Görüntülendi.
Çocukları cinsel istismardan korumanın yolları
Ekonomi
11 Kez Görüntülendi.
Doğalgazda 10 önemli adım! Enerjide hamle yılı
Ekonomi
14 Kez Görüntülendi.
Saadet zinciri kurana kötü haber!
Bölge Haberleri
345 Kez Görüntülendi.
Operasyonda 13 Ruhsatsız Tabanca ve 2 Ruhsatsız Av Tüfeği Ele Geçirildi