Kategoriler

www.yesilafsin.com

Kırlar, Kırbeyoğlu Aile Kongresine Katıldı

Kırbeyoğlu ailesi Sakarya’da organize edilen kongrede bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen buluşmaya, Afşin bölgesinden de çok sayıda Kır ailesi üyeleri katıldı.

Kırbeyoğlu ailesi Sakarya’da organize edilen kongrede bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen buluşmaya, Afşin bölgesinden de çok sayıda Kır ailesi üyeleri katıldı.

Yapılan 1. Kongrede başkanlığa Hakkı Kıroğlu seçildi.  Kongre öncesi açılış konuşması yapan Ali Ejder Kıroğlu, kongreye katılan herkese teşekkür ederek, daha iyi çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

Üzerimize Düşeni Yapacağız

Kongrede başkanlığa seçilen Hakkı Kıroğlu ise üzerlerine düşen görevini tam anlamıyla yapacaklarını belirterek, ailemizin adını marka yapmak için tüm yönetim ve üyelerimizde birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz.’ Dedi.

Büyük Şölen Düzenleyeceğiz

Mahmut Kıroğlu ise yaptığı açıklamada, “Kongre ve bölge temsilcilerinin belirlendiği toplantı çok samimi bir ortamda geçti. İstanbul, Ankara, Muğla, Trabzon, Ordu, Giresun, Antalya  Sakarya ,Bursa ,Trabzon, Samsun, Yalova Kahramanmaraş (Afşin) ve Almanya'dan oluşturulan bölge temsilcilikleri diğer şehir ve bölgelere ulaşarak genişlemeyi hedefliyoruz. Tüm aile üyelerini Facebook sayfasına üye olmaya davet ediyorum. Kır-Kıroğlu Aile Birliği yakın bir tarihte büyük bir aile şöleni yapmayı planlamaktayız.” dedi.

Tarih İle İlgili Bilgiler Verdiler

Kongreye katılan Araştırmacı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Vedat Turgut ve Şehir üniversitesi tarih bölümü öğretim üyesi Osmanlıca uzmanı Hakan Yılmaz tarafından da 1000 yıllık Kırbey / Kayırhanoğulları aileleri hakkında bilgi verdi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
34 Kez Görüntülendi.
Velilerden Büyükşehir’e Teşekkür
Ekonomi
120 Kez Görüntülendi.
Afşin Serbest Piyasa Altın ve Döviz Kuru
Gündem
85 Kez Görüntülendi.
Afşin Halk Kütüphanesinden Öğrencilere Davet
Bölge Haberleri
331 Kez Görüntülendi.
Bedelli askerlikte yaş ve ücret belli oldu
Gündem
295 Kez Görüntülendi.
Afşin’de hacı adayları dualarla uğurlandı
Bölge Haberleri
631 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir Tanır Mesire Alanı İçin Kolları Sıvadı
Eğitim
26 Kez Görüntülendi.
Sözleşmeli öğretmenlik atamaları tercih başvuruları başladı
Gündem
16 Kez Görüntülendi.
Meslek hastalıklarına karşı 'erken uyarı' sistemi devrede
Sağlık
12 Kez Görüntülendi.
İleri evre meme kanseri hastaları için psikolojik destek
Sağlık
13 Kez Görüntülendi.
Tüp bebek isteyenlere 'sigara içmeme' şartı