Kategoriler

www.yesilafsin.com

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'dan, Melih Gökçek açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ünal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in şu ana kadar istifasının istendiğine dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

AK Parti Sözcüsü Ünal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in şu ana kadar istifasının istendiğine dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, bazı AK Partili belediye başkanlarının istifalarının istendiğine yönelik iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Ünal'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''Takdir edersiniz ki Sayın Cumhurbaşkanımızın partimize geri dönmesiyle birlikte genel başkanlık görevini tekrardan almasıyla birlikte hem teşkilatlarımızda hem belediyelerimizde yeniden bir değerlendirme ve 2019'a dönük partimizin yoğun hazırlık süreci var. Bu çerçevede dün akşam da 4 tane il başkanımızın yeniden atandığını teşkilat başkanımız sizlerle paylaştı. Teşkilatlarımızda süren yenilenme belediyelerimizle ilgili de bir çalışma mevcut. Ama bu çalışma devam ederken şu belediye başkanından istifa istendi ya da bu belediye başkanının istifası istendi gibi bir durum medyada yer alan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır. Medyada istifası istendiği söylenen belediye başkanlarımızdan herhangi bir şekilde istifa istenmesi söz konusu değildir. Bu yönde partimizin yürüttüğü yerel yönetimler başkanımızın kendi içimizde performans kriterleri çerçevesi içerisinde yürüttüğü çalışmaların olmadığı anlamına da gelmiyor. İstifası istendiği söylenen belediye başkanlarımızla ilgili herhangi bir istifa talebi olmamıştır.

MELİH GÖKÇEK'İN İSTİFASININ İSTENDİĞİ İDDİASINA YANIT

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek'e dönük şu ana kadar istifasının istendiğine dair haberlerin hiçbirisi gerçeği yansıtmamaktadır.''

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
37 Kez Görüntülendi.
Başkan Güven, Pazar Esnafını Ziyaret Etti
Gündem
13 Kez Görüntülendi.
Afşin'de Nöbetçi Eczane
Bölge Haberleri
86 Kez Görüntülendi.
Şehit özel harekatçı son yolculuğuna uğurlandı
Bölge Haberleri
148 Kez Görüntülendi.
Şehit Altun’un Naaşı Kahramanmaraş'a Getirildi
Bölge Haberleri
389 Kez Görüntülendi.
CHP'li Öztunç, TBMM'de, Özelleşen A Termik Santralini Sordu
Bölge Haberleri
308 Kez Görüntülendi.
Kale'deki Metruk Ev Yıkıldı
Bölge Haberleri
275 Kez Görüntülendi.
Kazada, Suriyeli Vatandaşın Ölümüne Neden Olan Araç Hatay'da Bulundu
Bölge Haberleri
805 Kez Görüntülendi.
Silahların Sıkıldığı Düğünde Damat ve Babası Gözaltına Alındı
Bölge Haberleri
44 Kez Görüntülendi.
Büyükşehir’den Milli Takıma 5 Güreşçi
Ekonomi
53 Kez Görüntülendi.
Afşin Serbest Piyasa Altın ve Döviz Kuru