Kategoriler

www.yesilafsin.com

Başkan Güven’den, Futbolcularına Moral

Kahramanmaraş 1.Amatör ve U 14 Grubunda, playoff’a katılmaya hak kazanan Afşin Belediye Spor büyük ve küçük futbolcuları moral depoladı.

Kahramanmaraş 1.Amatör ve U 14 Grubunda, playoff’a katılmaya hak kazanan Afşin Belediye Spor büyük ve küçük futbolcuları moral depoladı.

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Temsilciliği Büyükler 1.Küme B Grubunda ve  U 14 A Grubu’nda lig ikincisi olarak Playoff oynama şansını yakalayan Afşin Belediye Spor futbolcularına moral yemeği verdi.

Gölpınar Alabalık tesisinde futbolcularını ağırlayan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, kısıtlı imkanlarla büyük başarılara imza attıklarına değindi.

 Afşin’de sportif alanda yükselen bir ivme kazandıklarını söyleyen Afşin Belediye başkanı Mehmet Fatih Güven, “ Afşin Belediye Spor büyükler futbol takımımız Bal Lig’ine yükselmek için Playoff karşılaşmalarına çıkacak. Takımda yer alan arkadaşlarımızın tamamı Afşinli ve yaş ortalamaları oldukça küçük. Büyük bütçelere sahip takımların arasından sıyrılarak önemli bir başarıya imza attılar. Şuanda alt yapımızda da önemli bir çalışmalarda bulunuyoruz. U14 küçükler futbol takımımızda kendi gruplarında ikinci oldu ve Türkiye Şampiyonlarına katılmak üzere yapılacak grup maçları için Playoff oynayacak. İnşallah bu gen sporcularımızın arasından profesyonel liglerde mücadele eden oyuncularımız çıkacak. Takımlarımızın oynayacakları maçlar öncesi moral ve destek olmak adına bir araya gelmek istedik” açıklamasında bulundu.

 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Bölge Haberleri
61 Kez Görüntülendi.
KMBGC, Yönetim Kurulu Toplantısı Öncesi Bir Araya Geldi
Gündem
22 Kez Görüntülendi.
Kapatılan telefon hatlarında açma-kapama ücreti düzenlemesi
Ekonomi
21 Kez Görüntülendi.
'Emniyet kemeri susturucusu' reklamlarına ceza
Ekonomi
26 Kez Görüntülendi.
Seçime katılmak için istifa ettiler
Bölge Haberleri
98 Kez Görüntülendi.
Seçim takvimi açıklandı
Gündem
45 Kez Görüntülendi.
Afşin'de Nöbetçi Eczane
Bölge Haberleri
696 Kez Görüntülendi.
Afşin Kaymakamı Budan Adaylık İçin İstifa Etti
Bölge Haberleri
17 Kez Görüntülendi.
Uluslararası İslam ve Model İnsan Sempozyumu
Gündem
366 Kez Görüntülendi.
Elektrik Kesintisi İptal Edildi!
Gündem
49 Kez Görüntülendi.
YSK seçim takvimine ilişkin çalışmayı tamamladı