Kategoriler

www.yesilafsin.com

Başkan Güven’den, Futbolcularına Moral

Kahramanmaraş 1.Amatör ve U 14 Grubunda, playoff’a katılmaya hak kazanan Afşin Belediye Spor büyük ve küçük futbolcuları moral depoladı.

Kahramanmaraş 1.Amatör ve U 14 Grubunda, playoff’a katılmaya hak kazanan Afşin Belediye Spor büyük ve küçük futbolcuları moral depoladı.

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Temsilciliği Büyükler 1.Küme B Grubunda ve  U 14 A Grubu’nda lig ikincisi olarak Playoff oynama şansını yakalayan Afşin Belediye Spor futbolcularına moral yemeği verdi.

Gölpınar Alabalık tesisinde futbolcularını ağırlayan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, kısıtlı imkanlarla büyük başarılara imza attıklarına değindi.

 Afşin’de sportif alanda yükselen bir ivme kazandıklarını söyleyen Afşin Belediye başkanı Mehmet Fatih Güven, “ Afşin Belediye Spor büyükler futbol takımımız Bal Lig’ine yükselmek için Playoff karşılaşmalarına çıkacak. Takımda yer alan arkadaşlarımızın tamamı Afşinli ve yaş ortalamaları oldukça küçük. Büyük bütçelere sahip takımların arasından sıyrılarak önemli bir başarıya imza attılar. Şuanda alt yapımızda da önemli bir çalışmalarda bulunuyoruz. U14 küçükler futbol takımımızda kendi gruplarında ikinci oldu ve Türkiye Şampiyonlarına katılmak üzere yapılacak grup maçları için Playoff oynayacak. İnşallah bu gen sporcularımızın arasından profesyonel liglerde mücadele eden oyuncularımız çıkacak. Takımlarımızın oynayacakları maçlar öncesi moral ve destek olmak adına bir araya gelmek istedik” açıklamasında bulundu.

 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gündem
146 Kez Görüntülendi.
Ünal, Erdoğan'ın A takımında yer aldı
Bölge Haberleri
1521 Kez Görüntülendi.
Halı Sahada Maç Yaparken 'Yorgun Mermi' İle Vuruldu
Bölge Haberleri
874 Kez Görüntülendi.
Ödünç Altın
Ekonomi
439 Kez Görüntülendi.
Afşin Serbest Piyasa Altın ve Döviz Kuru
Bölge Haberleri
237 Kez Görüntülendi.
Dondurma kentinde "acı" hasat
Ekonomi
52 Kez Görüntülendi.
İnşaat maliyet bedelleri belirlendi
Eğitim
35 Kez Görüntülendi.
Öğretmenlerin mesleki çalışma programı tamamlandı
Bölge Haberleri
20 Kez Görüntülendi.
DGS adaylarının cevap kağıtları erişime açıldı
Sağlık
246 Kez Görüntülendi.
Diyetisyen Şahin, Bayramda Sağlıklı Beslenmeye Dikkat Çekti
Gündem
463 Kez Görüntülendi.
Otomobiller Çarpıştı: 1 yaralı